HovedbestyrelsenNordvesthallenBadmintonCykel Motion Fitness FodboldGymnastikHandicapsportHåndboldOldboysSkytte afd.TennisVolley





Udvalg 2019

Forårsklassiker til Harzen
Eigil Sørensen, 6080 2041 eigiltove132@gmail.com 
Ole K. Andersen, 2216 1407 oka@fibermail.dk

Foto
Leif Rasmussen, 2028 6053 lklrasmussen@gmail.com
 
Mountain Bike
Hanne Thorsen, 2089 3669 htho1@hotmail.com
Frits Amtoft, 2088 8637 F-amtoft@mail.dk 
Claus Michaelsen, 4040 1642 claus@michaelsen.nu
Poul Bilberg, 2027 9279 poulbilberg@live.dk
 
Hjemmeside
Rene Pedersen, 2365 3274 rene@familienp.dk

Forplejning
Inge Lise Winther, 2094 2179 wintheringelise@gmail.com
 
Herning Løbet
Brian Mølgaard Thomsen, 2247 9396 brian_t76@hotmail.com
Gerhard Vestergaard, 2986 7064 tovegerhard@yahoo.dk
Ole Sørensen, 2624 8443 zeeberg@hotmail.com
Jørgen Bylov, 2010 6973 j.bylov@mail.tele.dk 

 

Lady Tour
Bente Hjelmer, 4063 5219 bentehjelmer@gmail.com
Jytte Amtoft, 2868 8637 jyamtoft@gmail.com
Merete Jensen, 2168 9902 merete-jorgen@os.dk
 
Stjerneløbet
Anders Pedersen, 2328 7437 raams.ams@get2net.dk
Per Trans, 2067 0871 trans@dadlnet.dk
Jørgen Vestergård, 4086 6187 ijvestergaard@gmail.com

Klubmesterskab
Peder Christensen, 2032 2170 prchr24@gmail.com
Rene Pedersen, 2365 3274 rene@familienp.dk
Jens Thomsen, 2011 3035 cj-thomsen@hotmail.com

 
Speaker
Jens Jørgen Nielsen, 6126 6700 jj.morfar@live.dk
Kim Thomassen, 2116 6040 kim@familienthomassen.dk


- Hjemmeside udvikling og design: eventa.dk