HovedbestyrelsenNordvesthallenBadmintonCykel Motion Fitness FodboldGymnastikHandicapsportHåndboldOldboysSkytte afd.TennisVolley





 
 

  Udvalg 2018                     

 

Forårsklassiker til Svendborg

Frits Amtoft

Vestre Alle 35

20888637f-amtoft@mail.dk


Foto

Leif Rasmussen

Tietgensgade 12 f.st

20286053 lklrasmussen@gmail.com

 

Mountain Bike

Erik Nielsen

Jacob Nielsen

Claus Michaelsen

Gyvelvej 17.1.tv

Platanvej 32

Nørregade 60

61201357 vbsr@mail.dk

51761583 fatterfis@hotmail.com

40401642 claus@michaelsens.dk

 

Scrapbog/PR

Hanne Thorsen

Indertoften 46

20893669 htho1@hotmail.com

 

Hjemmeside

Søren Mouridsen

Nedertoften 73

28791015 sm@vin-it.dk

 

Forplejning

Inge Lise Winther

Bytoftvænget 10

20942179 wintmads@gmail.com

 

Herning Løbet

Brian Mølgård Thomsen

Gerhard Vestergaard

Ole Sørensen

Sønderagervej 66 1. dør 3

Brogårdvej 26

Børglumvej

22479396 brian t76@hotmail.com

29867064 tovegerharhard@yahoo.dk
26248443 zeeberg@hotmail.com

 

Lady Tour

Bente Hjelmer

Jytte Amtoft

Merete Jensen

Blomstertoften 59

Vester Alle 35

Liselundvej 96

40635219 bentehjelmer@gmail.com

28688637 jyamtoft@gmail.com

21689902 merete-jorgen@os.dk

 

Stjerneløbet

Anders Pedersen

Per Trans

Jørgen Vestergård

Ålholmvej 130

Lange-Müllers Vej 12

Børglumvej 36

23287437 raams.ams@get2net.dk

20670871 trans@dadlnet.dk

40866187 ijvestergaard@gmail.com

 

Festudvalg

Indtil videre: Bestyrelsen



 

Klubmesterskab

Peder Christensen

Rene Pedersen

Jens Thomsen

Rosenholmvej 78

Rosenholmvej 102

Gudenåvej 166

20322170 prchr24@gmail.com

23653274 rene@familienp.dk

20113035 cj-thomsen@hotmail.com

 

Speaker

Jens Jørgen Nielsen

Kim Thomassen

Bytoftvænget 15

Rosenholmvej 50

61266700 jj.morfar@live.dk

21166040 kim@familienthomassen.dk

- Hjemmeside udvikling og design: eventa.dk